Aikataulu

SM 19-22 Lappeenranta 5.-7.8.2016

Aikataulu (päivitetty 29.7..2016 klo 21.53)

Perjantai 5.8.

12.00                  N22 kiekko

                          N19 100m aj. alkuerät             

12.25                  N22 100m aj. alkuerät

12.55                  M19 110m aj. alkuerät

13.05                  M19 korkeus

13.45                  N19 400m

14.10                  M22 400m

                          N19 kiekko

14.35                  M19 400m

14.40                  M19 pituus karsinta, ryhmä 1

                          N19 pituus karsinta, ryhmä 1

15.05                  N22 400m

                          M22 korkeus

15.25                  N19 N22 5000m kävely

                          M19 M22 10000m kävely

16.15                  M19 kuula

16.35                  N19 3000m ej.

                          M19 pituus karsinta, ryhmä 2

                          N19 pituus karsinta, ryhmä 2

16.40                  N22 keihäs

17.00                  N22 3000m ej.

17.05                  N22 korkeus   

17.25                  M19 3000m ej.

17.45                  M22 3000m ej.

18.00                  M22 kuula

18.15                  N19 100m aj.

18.25                  N22 100m aj.

18.40                  N19 korkeus

18.45                  M19 110m aj.

18.50                  N19 keihäs

18.55                  M22 110m aj.

19.15                  N19 1500m

19.30                  N22 1500m

19.45                  M19 1500m

20.00                  M22 1500m

 

Lauantai 6.8.

10.50                  N22 pituus

11.00                  N19 100m, alkuerät

                          N19 moukari

11.30                  M19 100m, alkuerät

12.00                  M22 100m, alkuerät

                          M22 seiväs

12.30                  N22 100m, alkuerät

13.00                  M19 pituus

13.10                  N22 moukari

14.00                  N19 kuula

14.20                  N19 100m, välierät

14.40                  M19 100m, välierät

15.00                  M22 100m, välierät

15.15                  M19 seiväs

15.20                  N22 100m, välierät

15.30                  N19 pituus

15.40                  M19 moukari

16.15                  M19 800m

16.30                  N22 kuula

16.40                  M22 800m

17.05                  N19 800m

17.20                  M22 pituus

17.25                  M22 moukari

17.30                  N22 800m

17.50                  N19 100m

18.05                  M19 100m

18.20                  M22 100m

18.35                  N22 100m

 

Sunnuntai 7.8.                            

11.00                  M22 keihäs

11.05                  M19 200m, alkuerät

11.30                  N22 3-loikka

11.40                  M22 200m, alkuerät

12.10                  N19 200m, alkuerät

12.30                  N22 seiväs

12.45                  N22 200m, alkuerät

13.15                  N19 3-loikka

13.45                  M19 keihäs

14.15                  N19 400m aj.

14.35                  N22 400m aj.

15.00                  M19 400m aj.

15.20                  M22 400m aj.

15.35                  M22 kiekko

15.40                  N19 seiväs

15.50                  M22 3-loikka

15.55                  N19 3000m

16.25                  N22 5000m

17.00                  M19 5000m

17.15                  M19 kiekko

17.20                  M19 3-loikka

17.30                  M22 5000m

18.00                  M19 200m

18.15                  M22 200m

18.30                  N19 200m

18.45                  N22 200m

   UK Koskimies