Marskin Kisat 4.6. – Aikataulu. Huom! Kisat alkavat jo klo 17.15

Marskin Kisat kilpaillaan Kimpisellä maanantaina 4.6.

Kilpailut starttaavat kello 17:15, tapahtumaan on ilmainen sisäänpääsy!

Alustava aikataulu

17.15 Miehet Kiekko
Tytöt 15v Pituus
17.30 Naiset 1500m
17.40 Naiset Kuula
17.55 Pojat 15v 100m aj
18.00 Miehet Seiväs
Naiset Seiväs
Naiset 17v 100m aj
18.10 Naiset 100m aj
18.15 Naiset 100m aj
Tytöt 15v Keihäs
Pojat 15v Keihäs
18.30 Miehet Pituus
Pojat 15v Pituus
Tytöt 13v 60 m
18.35 Pojat 13v 60 m
18.45 Pojat 11v 60 m
18.50 Tytöt 11v 60 m
19.00 Miehet 400 m
19.05 Miehet 400 m
19.10 Naiset 400 m
19.20 Tytöt 13v 600 m
19.30 Pojat 13v 600 m
19.40 Miehet 200 m
Miehet Keihäs
Naiset Keihäs
Naiset 17v Keihäs
19.45 Miehet 200 m
19.50 Naiset 200 m
20.00 Naiset 3-loikka
20.05 Tytöt 15v 300 m
20.10 Tytöt 15v 300 m
20.15 Pojat 15v 300 m
20.25 Naiset 3000 m
20.45 Miehet 3000 m
SAUL SM-Viestien kilpailuohje & aikataulu & osallistujat
Ilmoittaudu vapaaehtoiseksi Kalevan Kisoihin 2019!