Seuracup osa 1 aikataulu 16.6

SEURACUP-AIKATAULU 16.6./LAPPEENRANTA

klo          Juoksut                 Hypyt                     Heitot

17.00       N17 200m (2erää)    P11 pituus               T/P 13 keihäs

T/P 15 seiväs

17.10       M17 200m (2erää)

17.20       T/P 11 1000m

17.30       T13 1000m

17.40       P13 1000m

17.50       T11 4x50m

18.00       P11 4x50m              T11 pituus               N/M 17 kuula

18.15       T15 100m (3erää)

18.30       P15 100m               T/P 13 korkeus

18.40       T11 60m (2erää)

18.50       P11 60m                                              T/P11 kiekko

18.55       T13 60m (3erää)

19.10       P13 60m                 N/M17 3-loikka

19.25       T15 4x100m

19.30       P15 4x100m

19.35       T13 4x100m

19.40       P13 4x100m                                         T/P 15 kuula

19.50       T 15 2000m

20.00       P 15 2000m

Kenttälajeissa 4 suoritusta

 

Sääntöjen mukaisesti osallistumisoikeus yhteen henkilökohtaiseen lajiin ja viestiin.

Tähtikisat lähestyvät - Lippujen ennakkomyynti on alkanut
Kesän kilpailukausi Kimpisellä avattiin Lajipäiväkisoilla